English version
SferaDharmy.pl » Publikacje

Publikacje

Przedstawione poniżej publikacje są dostępne w sprzedaży w księgarni internetowej pomarańczowa 108.

Zapiski z życia Czcigodnego Mistrza Hsuan Hua

Tom 1

Zapiski z życia Czcigodnego Mistrza Hsuan Hua

Praca ta ukazuje szczególne i znaczące wydarzenia z życia czcigodnego mistrza Hsuan Hua. Skompilowana została głównie z zapisków sporządzonych przez uczniów czcigodnego mistrza z całego świata, chociaż korzystano również z wszelkich innych dostępnych źródeł – między innymi z chińskich wydań jego biografii, artykułów prasowych, zapisów wygłoszonych pouczeń, taśm i notatek uczniów.

Sutra Surangama

Tom 6

Sutra Surangama

Ten tom zawiera niektóre z najbardziej podstawowych nauk Buddy. W nim Budda dogłębnie wyjaśnia „cztery jasne i niezmienne pouczenia dla osiągnięcia czystości” by pomóc ludziom w obecnym wieku Końca Dharmy nie zbłądzić na ścieżki, które nie wiodą do oświecenia a także rozpoznać nauczycieli, którzy chcą nas zwieść na złą ścieżkę.

Sutra Surangama

Pięćdziesiąt stanów demonów Skandh

Sutra Surangama

Czym jest pięć skandh? To forma, odczuwanie, myślenie, formowanie i świadomość. Dla każdej z tych skandh istnieje dziesięć rodzajów demonów, co daje łącznie pięćdziesiąt. Kultywujący powinni posiadać jasne zrozumienie tych pięćdziesięciu typów demonów. Jeśli nie macie jasności co do tych stanów, moglibyście łatwo skończyć w orszaku króla demonów i nawet nie wiedzielibyście jak się tam znaleźliście.