Krąg Przebudzenia (Awakening Circle)

Date - 29/09/2017 | 19:00 - 21:00

Karma Dechen Chöling - ośrodek buddyzmu mahajany
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 49/U12  03-982Spotkanie organizowane przez Service Space

Około 13 lat temu troje ludzi usiadło na godzinę w ciszy w Silicon Valley. Bez nauczycieli, bez guru. Bez planu, bez odwoływania się do jakichkolwiek wierzeń. Z jednym tylko mocnym przekonaniem – kiedy zmieniasz się wewnątrz , cały świat się zmienia. I zamiast zamknąć drzwi, zostawili je otwarte… otwarte dla każdego. Reszta, jak mówią, jest historią.

Mówiąc po prostu, zgromadzenia Awakin dotyczą dzielenia się. Typowe spotkanie przebiega tak:

 

19.00   Godzina wspólnego milczenia; bez prowadzenia, bez instrukcji, bez muzyki.

20.00  Krótkie czytanie cotygodniowego tekstu Awakin oraz dzielenie się w kręgu swoimi „odkryciami” z codziennego życia.

21.00  Wegetariański posiłek dla wszystkich obecnych.

 

Nie ma żadnej opłaty, ani nic nie trzeba przynosić. Wierzymy, że każdy „zapłaci” światu we własny sposób. Od pierwszego zgromadzenia, ludzie w 40 miejscach na świecie we środy , organizują takie spotkania.

Tysiące ludzi wzięło udział w nich udział na całym świecie; niektórzy ofiarowali wiele, inni wiele otrzymali, a wszyscy uczestniczyli w tym samym duchu. Trudno powiedzieć, w jaki sposób ta spontaniczna  potrzeba dobra sprawia, że ludzie spotykają się co tydzień. Jako gospodarze jesteśmy szczęśliwi, że mamy okazję stwarzać miejsce  dla silnej i szczerej inspiracji.

Liczba miejsc ograniczona,  wstęp wolny, na podstawie wcześniejszej rejestracji.

 

 

Booking - rezerwacja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.